Elektromechanik

Personální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky. Nabízíme zaměstnání v kmenu mezinárodních společností působících v oblasti Automotive.

Požadavky

  • Vyučen v oboru slaboproud, mikroelektronika (příp. příbuzný obor)
  • Uživatelská znalost PC

Nabídka

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Výběr zaměstnaneckých benefitů (závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odborné vzdělávání, ...)

Pracovní náplň

  • Údržba elektronických systémů strojů a zařízení.
  • Spolupráce s linkovými údržbáři při provádění plánovaných údržeb zařízení.
  • Spolupráce s odd. průmyslového inženýrství při zavádění nových technologií.
  • Spolupráce s odd. průmyslového inženýrství na provádění optimalizací výrobního zařízení.
  • Spolupráce se skladem údržby na vytipovávání elektronických náhradních dílů.

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé