Finanční účetní

Personální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky. Nabízíme zaměstnání v kmenu mezinárodních společností působících v oblasti Automotive.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za pohledávky společnosti
  • Příprava dokumentace pro reporting pohledávek
  • Zpracování podkladů cenových rozdílů
  • Zadávání zákaznických cen do systému
  • Účtování srážkových dokladů
  • Komunikace se zákazníkem v AJ/NJ
  • Komunikace s odděleními kvality, logistiky, zákaznického servisu

Požadavky:

  • Vhodné pro absolventy
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost SAP výhodou
  • Komunikativní znalost Aj a Nj
  • Časová flexibilita, svědomitost, týmová práce
  • Analytické myšlení
  • Odolnost vůči stresu
  • Dobré organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Prodej výrobků se slevou
  • Firemní vzdělávání
  • Využití znalostí cizích jazyků, jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Závodní lékařská péče
  • Masáže v areálu závodu (2/3 ceny dotovány zaměstnavatelem)
  • Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na kulturní a sportovní vyžití
  • Další zaměstnanecké benefity

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Mnichovo Hradiště

Plat: 28000 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé