Údržbář forem

Personální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky. Nabízíme zaměstnání v kmenu mezinárodních společností působících v oblasti Automotive.

Požadavky

  • SOU obor zámečník nebo nástrojař
  • Praxe v oboru min. 2. roky
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Fyzická zdatnost

Nabídka

  • Zázemí mezinárodní společnosti zajímavou a perspektivní práci
  • Možnost seberealizace
  • Dovolená navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Ad.

Pracovní náplň

  • Údržba a příprava nástrojů pro tlakové lití
  • Technologické úpravy tvarů a vzrokové soustavy na formě pro tlakové lití
  • Opravy nástrojů požadované oddělením kvality, mistrem výroby a technologií přímo na licím stroji
  • Opravy nástrojů pomocí strojního vybavení - svařování, soustružení, frézování, broušení atd.
  • Lícování forem na tušírovacím lisu

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé